Neuroprzekaźniki i ich rola w organizmie człowieka – efekty 3-tygodniowej współpracy

Kto wie o co chodzi, oprócz tych co ze mną współpracują? Dobry humor, kreatywność czy koncentracja – za to wszystko odpowiada chemia w naszym mózgu!

 

Neuroprzekaźniki to związki chemiczne pełniące kluczową rolę w organizmie człowieka. Zajmują się pośrednictwem pomiędzy neuronami i komórkami nerwowymi a narządami takimi jak gruczoły i mięśnie. Każdy neuroprzekaźnik pełni inną funkcję, a jego brak, nadmiar lub niedobór niesie ze sobą poważne konsekwencje!

 

 

Wyżej widzicie wyniki podopiecznego po niespełna miesiącu współpracy. Tym razem udało się bardzo szybko podnieść jakoś życia.

 

Każdy z tych neuroprzekaźników odpowiada za dziesiątki rzeczy, które kiedyś dokładnie opiszę. Test, który widzicie, to bez wątpienia świetne narzędzie pracy dla specjalistów, którzy potrafią wnikać w głąb naszego mózgu specjalnymi terapiami. Stworzony został przez jednego ze światowych pionierów i ekspertów w tym zakresie, czyli dr Bravermana. Jest to bardzo ciekawe narzędzie do poznania kondycji własnego mózgu. Choć test jest poglądowy, bardzo dużo mówi o stanie pacjenta.

 

Zaciekawił Cię ten temat? Zapraszam na konsultację!

Wyszukiwarka

Kategorie

Kategorie

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!

Adres:

Lipowa 6, drugie piętro
15-427 Białystok

Polityka Cookies
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Wyświetl naszą Politykę Prywatności.