Metamorfoza Adama

Przed

Po

Opis

Dziś przedstawiam Wam efekty współpracy z kolejnym z moich podopiecznych. Z Adamem zeszliśmy z wagi 96 kg do 82 kg, jednak to nie jest najlepsze co osiągnęliśmy w wyniku z naszych działań. Najważniejsze, że:

Wyleczyliśmy problemy zatokowe, lecząc bardzo ciężką chorobę, która mogłaby w przyszłości zrobić bardzo dużo szkód. Nieleczona rozprzestrzeniając się po organizmie w 70%, może doprowadzić do śmierci. Nie spodziewałem się, że uda się to zrobić tak szybko. Leczenie infekcji bywa bardzo trudne i uciążliwe. Dlatego warto się badać i reagować zawczasu. Wiem, że często to lekceważycie, bo to takie ciężkie wstawać godzinę wcześniej na badania.

  • Poprawiliśmy funkcje wątroby wraz z żółcią.
  • Ogarnęliśmy hormony.
  • Poprawiliśmy chemię mózgu, dopaminę itp.
  • Ogarnęliśmy inne zakażenia.

Niestety, u mnie odchudzanie to jedynie efekt uboczny zdrowia i zmiany stylu życia, na który stawiam największy nacisk. Jakość życia po kilku miesiącach współpracy bez wątpienia jest o niebo lepsza! Z nami jest jak z autem, czasem trzeba zrobić przegląd i naprawę, zainwestować w zdrowie, bo chyba nie ma lepszej inwestycji, jaką możecie zrobić. Pamiętajcie. Macie przed sobą całe życie do przeżycia

Polityka Cookies
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Wyświetl naszą Politykę Prywatności.