Gotowe diety

Jeśli chcesz zmienić nawyki żywieniowe i zacząć odżywiać się zdrowo – Nasze gotowe jadłospisy Ci w tym pomogą.

Gotowe diety to plan posiłków na 14 dni w różnych kalorycznościach do wyboru. Wśród gotowych jadłospisów znajdziesz diety od 1300 do 2500 kcal. Diety przygotowane są przez doświadczonych dietetyków i przeznaczone są dla osób zdrowych. Bazują na produktach ogólnodostępnych, występujących w zwykłych sklepach spożywczych i popularnych marketach. Dzięki gotowej diecie nauczysz się jeść regularnie i zapomnisz o podjadaniu. Gotowe diety to także zbiór przepisów i inspiracji na zdrowe i smaczne posiłki.

Gotowa dieta pomoże zmienić Twoje nawyki żywieniowe, dzięki czemu nie będziesz musiał/a liczyć kalorii całe życie, aby utrzymać efekty odchudzania.

Dieta indywidualna

Dla osób, które odbyły pierwszą konsultację stacjonarną lub online oraz po zrobieniu i wysłaniu wyników badań. Zapotrzebowanie energetyczne i makroskładniki ustalane są indywidualnie na wizycie. Jadłospis komponowany jest na podstawie wyników badań.
Aby kupić dietę – umów się na konsultację wstępną.

Dieta bezglutenowa

Plan żywienia przeznaczony osobom, które ograniczają gluten w swojej diecie. Jadłospis bazuje na składnikach naturalnie bezglutenowych. Jest maksymalnie urozmaicony, dzięki czemu dostarczysz swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych witamin i składników mineralnych. Przekonasz się, że dieta eliminująca gluten nie jest pozbawiona smaku ani wartości odżywczych.
B: 15%   T: 25%   W: 60%

Dieta normalna

Czyli zdrowy jadłospis skierowany dla osób, które chcą zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe i zacząć odżywiać się prawidłowo, bez jakichkolwiek restrykcji żywieniowych i wyrzeczeń. Dieta zawiera optymalną ilość białka, tłuszczu i węglowodanów. Posiłki są odpowiednio zbilansowane, smaczne i łatwe w wykonaniu.
B: 15%   T: 25%   W: 60%

Dieta wegańska

Dieta bazująca na produktach pochodzenia roślinnego, nie zawierająca żadnych produktów odzwierzęcych. Jadłospis jest prawidłowo zbilansowany, dostarcza odpowiednią ilość białka oraz witamin i składników mineralnych. Dietę cechuje duża różnorodność, a mimo to posiłki są szybkie i proste w wykonaniu.
B: 15%   T: 25%   W: 60%

Dieta odchudzająca

Dla osób, którym zależy na utracie tkanki tłuszczowej. Zawiera zwiększoną ilość białka, mniejszy procent tłuszczu oraz produkty o niskim indeksie glikemicznym, dzięki czemu zmniejszysz ochotę na słodycze i niezdrowe przekąski. Wszystkie składowe diety są nastawione na redukcję masy ciała.
B: 35%   T: 20%   W: 45%

Dieta wegetariańska

Dla osób, które nie jedzą mięsa, ale jedzą produkty odzwierzęce – jaja oraz nabiał. Skomponowana w taki sposób, aby dostarczała niezbędną ilość białka i wszystkich składników odżywczych, dzięki czemu zapobiegniesz częstym niedoborom, ujawniającym się na diecie wegetariańskiej.
B: 15%   T: 25%   W:60%

Dieta sportowa

Dieta przeznaczona nie tylko zawodowym sportowcom, lecz wszystkim osobom prowadzącym aktywny styl życia. Jadłospis zapewnia pełnowartościowe dania – zwiększoną ilość białka i węglowodanów, dobrej jakości tłuszcze, a także wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które wspomogą proces regeneracji, dodadzą energii i poprawią samopoczucie oraz osiągnięcia.
B: 25%   T: 25%   W: 50%

Dieta cukrzycowa

Dla osób, mających problem z gospodarką cukrową, układem krążenia oraz narażonych na ryzyko rozwoju chorób metabolicznych. Dietę charakteryzuje niski indeks glikemiczny. Odpowiednio skomponowane posiłki zapobiegają skokom glukozy w krwi i nie powodują senności po spożyciu. Wręcz przeciwnie – będziesz czuł się pełny energii i chęci do działania.
B: 20%   T: 30%   W: 50%

Dieta ketogeniczna

Dieta wysokotłuszczowa, opiera się przede wszystkim na tłuszczach roślinnych i zwierzęcych, a także dobrej jakości, dobrze przyswajalnego białka. Zawiera niewielką ilość węglowodanów głównie w postaci warzyw, które dostarczają wielu składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty w odchudzaniu.
B: 15%   T: 80%   W: 5%

Q&A

Najczęściej zadawane pytania

Możesz skorzystać z dostępnych w internecie kalkulatorów kalorii lub skontaktować się z Nami – obliczymy Twoje zapotrzebowanie i wspólnie wybierzemy odpowiedni wariant.

To zależy od celu, w jakim chcesz zastosować dietę. Jeśli nie jesteś pewny – skontaktuj się z Nami a podpowiemy Ci, która gotowa dieta będzie dla Ciebie najlepsza.

W sprawie ustalenia kaloryczności oraz wyboru diety możesz skontaktować się z Nami telefonicznie lub mailowo.

Wszystkie diety są rozpisane na 14 dni. Każdy dzień zawiera 5 posiłków, które możesz wymieniać w obrębie dnia i tygodnia.

Jadłospis otrzymasz w formie PDF. Dieta zostanie wysłana na podany przez Ciebie adres e-mail w ciągu 24 godzin w przypadku dni roboczych lub 48 godzin, jeśli kupiłeś dietę w weekend.

Jadłospisy są przeznaczone dla osób zdrowych. Gotowa dieta nie jest dopasowana do indywidualnych potrzeb. Jeśli np. chorujesz na jakąś chorobę przewlekłą, masz alergie lub nietolerancje pokarmowe lub dokuczają Ci jakiekolwiek objawy ze strony układu pokarmowego – lepszym wyborem będzie dieta indywidualna, która jest ustalana na podstawie wywiadu i wyników badań.

Otrzymujesz rozpiskę posiłków na każdy dzień z dokładnymi przepisami. Każdy posiłek ma podaną kaloryczność, a makroskładniki są wyliczone na cały dzień. Jadłospis składa się z 5 posiłków dziennie.

Posiłki w jadłospisie cechuje duża różnorodność, aby dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, dania są odpowiednio zbilansowane, szybkie i proste w wykonaniu, a przede wszystkim smaczne, dzięki czemu nawet nie poczujesz, że jesteś na diecie.

Polityka Cookies
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Wyświetl naszą Politykę Prywatności.